Термосмола HEAT PRO з антиподряпин-властивостями і преміум УФ-фільтрами (0.4 кг - 3.6 кг) Артикул: AC011

620 грн.

Обидва компоненти - без жовтизни. Запах цієї нової версії - мінімальний. Витримує до 200 градусів тепла. 100:75, сохне від 5 до 8 год залежно від теплоти вашого приміщення.

В наявності
Опис

Ідеально для багаторічного захисту від сонця, подряпин, вмятин і гарячого. Для костерів, столешень, підвіконь, картин, дощечок, годинників тощо.

 

Інструкція:

 

Використовувати лише в якості фінішного шару товщиною 1-3 мм. Не наносити надто тонкий шар у цілях економії - надто тонкий шар може у майбутньому відслоїтися. Не відливати з термосмоли повноцінні вироби. НЕ користуватися термосмолою, якщо:

 

• на виробі є декоративне каміння або склокрошка - вони змінюють поверхневий натяг і можуть призвести до розтріскування в майбутньому
• виріб нерівний - та сама причина, буде поганий поверхневий натяг
• у робочому приміщенні вологість перевищує 45%, а температура виходить за межі 22-25 градусів

 

Перед роботою обов’язково:

 

• знежирити поверхню ізопропиловим спиртом не менш ніж за півгодини до початку роботи з термо - переконайтеся, що спирт висох
• змішати термо в пропорції чітко 100:75 на ювелірних вагах, перемішувати 3 хв
• підготувати горілку, якою вижете бульбашки з шару термо - користуйтесь нею дуже обережно, легкими рухами, у 1-3 проходи.

 

Також перед роботою бажано легенько зашкурити роботу.

 

Увага! Термосмолу не полірують, оскільки саме її еластичність забезпечує стійкість до подряпин. Також заливку з Top Pro слід зробити впродовж перших 15 хвилин від моменту замішування. Горілку чи фен застосовувати лише одразу після заливки або не пізніше 20-30 хвилин з моменту замішування на відстані 15-20 см. 

 

Час повного затвердіння за дотримання рекомендованого температурного режиму — 5-8 годин. Часткового — 3-4 години. Також він залежить від температури повітря (швидше, якщо гаряче, повільніше, якщо холодно) та товщини заливки.

 

• Перевірки на термостійкість та стійкість від подряпин варто влаштовувати лише за 72 години, оскільки в перші доби смола накопичує свою стійкість.

 

• Якщо надто холодно, термосмола може “замерзнути” і покаламутнішати. Якщо працюєте в холоді, потримайте пляшку з компонентом А у 50°-ній воді впродовж 20-30 хвилин, поки рідина не стане прозорою. Якщо ж тара велика (від 3 кг), то на прогрівання у воді знадобиться трохи більше часу. Тари 8+ кг доведеться тримати годину-півтори.

 

Additional information
Brand FairPlay
Season Spring / Summer
Color Black
Fit Comfort
Size S
Costomer Reviews
costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

Add a review