НОВИНКА: безпечна акрилова смола NatuResin для імітації кераміки Артикул:

270 грн.

100% нетоксична швидкосохнуча акрилова смола для заливок у силіконові або поліуретанові форми. Не викликає подразнень, засоби захисту не потрібні. Після повного затвердіння вироби нагадують керамічні. Перебивають глянець з глянцевих молдів.

В наявності
Опис

Час життя суміші 12-15 хв, а новий шар можна доливати вже за 20 хв. А потім уже за 20-40 хв з початку замісу всю красу можна витягнути з молду - більше не треба чекати добу! Ще можна заливати навіть з дітьми і не перейматися за шкоду екології, бо акрилова система - це 100% безпека. Відмінно підходить для створення підставок, статуеток, ваз та інших креативних виробів.

 

Технічні характеристики:

 

• Пропорції змішування: 2.5:1
• Час роботи з сумішшю (при 25 ° С): 12-15 хв
• Час застигання*: 120-30 хв, з молду краще виймати не пізніше 40-ї хвилини
• Набирання повної міцності: 4-15 годин (залежить від товщини, форми виробу та температури середовища). Виріб буде твердим через 15-20 хвилин після заливки, але в найближчі 15 годин міцність матеріалу ще посилюватиметься.
• Товщина заливки не обмежена:)
• Термостійкість після повного затвердіння: 100-120 °С

 

Інструкція 

 

Змішайте компоненти А і Б за вагою у пропорції 2.5:1 та ретельно перемішайте протягом 1-4 хв до зникнення грудок. Для якісного змішування рекомендується додавати пудру в рідкий компонент, а не навпаки. Саме перемішування спочатку має бути інтенсивним, далі – більш повільним.

 

Здійснюйте заливку обережно, поволі, на найвище місце у формі, щоб звести кількість бульбашок і бризок до мінімуму. Після заливки простукайте молд з різних сторін, щоб бульбашки щезли. Виріб можна витягти з форми вже за 20-30 хвилин після заливки і залишити набирати міцність у приміщенні, що провітрюється, ще 8-15 годин: після цього часу матеріал стане значно міцнішим і буде стійкий до води навіть при тривалому контакті.

 

NatuResin бажано фарбувати вже після з‘єднання компонентів. Будьте уважні: не всі барвники підходять для акрилової смоли. Проте  NatuResin сумісна з такими нашими барвниками:

 

- колер-пастами Colorfun Deluxe 

- рідкими барвниками Colorfun Soft

- пігментами "Сахара" (виходить гарний металево-шовковий відблиск, єдине - саме Сахари доведеться додавати багато. Приклад фарбування NatuResin "Сахарою" - на 3 фото)

 

Готові вироби можна також покрити фарбою (акрил, олія тощо).

Застосування крупних наповнювачів небажане.

 

Це абсолютно новий матеріал, який, втім, уже завоював любов хендмейдерів на Заході. На дотик і по міцності це щось зовсім незвичне, щось між каменем і смолою. 

 

Гайда до нових і блискавично швидких експериментів!

Additional information
Brand FairPlay
Season Spring / Summer
Color Black
Fit Comfort
Size S
Costomer Reviews
costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

Add a review