Художній молд “Засніжений Буковель” з 3D-візерунком Артикул:

330 грн.

100% глянець - і на боковинах молду, і на рельєфному візерунку, і всередині. Діаметр - 15 см, максимальна товщина заливки - до 9 мм. Як тарілка, костер, сучасний новорічний вінок на двері, новорічний або зимовий декор - залежить від вашої фантазії :)

Очікується
Опис

Для заливки цього молду рекомендуємо найрідкішу смолу Transparente або середню Art Pro. Перед заливкою змажте рельєф смолою з загального промісу - просто вдягніть рукавичку і швидко пройдіться по візерунку пальцем, змоченим у смолі. Це лайфхак для того, як запобігти появі бульбашок біля рельєфу.

 

Реалізуйте будь-які свої фантазії з цим молдом. Хочете - втирайте в рельєф кольоровий пігмент перед заливкою. Хочете - розписуйте рельєф маркером після заливки. Хочете - зробіть ще одну тонку заливку смолою, наприклад, золотистою, у рельєф, який ви отримаєте. Обмежень нема, ви можете гратися з тривимірністю як захочете. Саме тому ці молди ми й називаємо художніми. Глянець зі всіх сторін теж працює замість вас - тепер вам не обов’язково зафарбовувати матові боки поталлю.

 

Силікон - італійський платиновий Pure Mold преміум-класу. Витримує шалені навантаження і 50-70 або більше циклів заливки. Як подовжити життя молду:

 

• Зберігати між картонками у тому ж вигляді, як ви їх отримали - щоб нічого не торкалося глянцю всередині
• Мити у гарячій мильній воді (не втирайте мильний брусок в молд - просто розбавте воду милом)
• Висушувати “вибиванням”: струсіть молд і “вибийте” з нього рукою воду так, ніби вибиваєте пил з килиму.
• !!! Не мити ізопропропилом - він псує глянець молду
• Пилинки знімати лише здуванням чи малярним скотчем
• Не торкатися глянцю пальцями - на них є шкірний жир.

 

Копіювання наших молдів заборонене. MoldiMart знаходиться у процесі реєстрації торгової марки, тож спроби “вкрасти” наші силіконові форми суворо каратимуться нашим юридичним кіллером.

 

Additional information
Brand FairPlay
Season Spring / Summer
Color Black
Fit Comfort
Size S
Costomer Reviews
costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

Add a review