I-GUM (0,2 кг - 1 кг) Артикул:

360 грн.

Пастоподібний силікон, що дозволяє створювати багаторазові формочки та опалубки для майбутніх епоксидних виробів. 500 грам силікону вистачає приблизно на 12 молдів по 40 грам (якщо їх діаметр 12 см).

В наявності
Опис

На створення форми у вас є хвилин 10-15. Повне затвердіння наступає за 20-25 хвилин. I-GUM складається з компоненту A і B, які слід змішувати в пропорції 1:1 впродовж пари хвилин, поки маса не стане однорідною.

 

Це 100% нетоксична паста з силіконового каучуку, яку можна наносити безпосередньо на виріб, який треба скопіювати (модель). А можна - одразу на оргскло висотою від 3-4 мм, міцну плівку, плівку для ламінації чи глянцеву обкладинку для брошурування. Паста не липка, тож не бруднить руки. Проте вона міцно пристає до плівки-основи чи оргсклу, достатньо лише трохи натиснути руками. 

 

Ідеально для створення підстаканників, розносів та інших подібних виробів. Туторіал - у відео внизу. 

 

Форм з I-GUM вистачає на 30-40 заливок за обережного використання. Щоб збільшити термін життя форми, нанесіть на вашу форму (оргскло, плівку...) розділювач. Сам силікон є напівматовим, але основу можна брати глянцеву (оргскло, сама модель). У разі чого, фінішний шар смоли допоможе зробити виріб повністю глянцевим.


Відеотуторіал зі створення форм з I-GUM:

Additional information
Brand FairPlay
Season Spring / Summer
Color Black
Fit Comfort
Size S
Costomer Reviews
costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

Add a review