Респіратор Хімік-4 з двома хімічними вугільними фільтрами (аналог 3М 6000) | VTR (Україна) Артикул:

690 грн

Респіратор з хімічними фільтрами для захисту органів дихання. Підходить для захисту під час заливки смоли. Якщо плануєте ще шліфувати смолу, докупіть пильові фільтри окремо або придбайте комплект і з хімічними, і з пильовими фільтрами.

В наявності
Опис

Маска призначена для використання військовими, поліцейськими і для цивільної оборони, а також може бути використана у промисловості, будівництві, сільському господарстві, коморах, складах, АЗС, для наукових досліджень, для побутового використання при здійсненні ремонтних і дачних робіт.

 

На відміну від респіратора Хімік-2, маска цієї моделі має кращий силікон та пластик, щільніше прилягає до обличчя. 

 

Широкий спектр захисту від:

Органічних газів і парів: бензин, газолін, гас, сірковуглець, спирти, кетони, ефіри, анілін, галоідорганічні з'єднання, органічні дисульфіди, нітросполуки бензолу і його гомологи, хлороформ, ксилол, толуол, ацетон, алкоголь, метилбромід, хлорметан і т. д., крім низькокиплячих з температурою кипіння нижче 65°С (метан, етан, ацетилен і ін) і погано сорбуючих речовин. Тетрахлорметану, хлориду кобальту, нітропарафінів. Пилу, диму і туману при їх концентрації в повітрі не більше 200 мг/м3. Використовується у всіх кліматичних зонах при температурі від -40°С до +55°С і відносної вологості до 98%.

 

Увага!

 

Респіратор призначений для індивідуального захисту органів дихання людини від шкідливих газоподібних і пароподібних речовин при їх концентрації у повітрі до 15 ГДК (гранично допустима концентрація) і об'ємному вмісті кисню не менше 18% і не більше 25%.

 

Заборонено використувати респіратор: у вибухонебезпечному середовищі, при гасінні пожежі, піскоструйній обробці, а також в середовищі речовин, для яких цей фільтр не призначений; для захисту від високотоксичних речовин типу синильної кислоти, хлор- і фосфоорганічних отрутохімікатів, тетраетилсвинцю, ціанистого/миш'яковистого/фосфористого водню, монооксиду вуглецю (чадний газ);

 

Респіратор  НЕ ЗАХИЩАЄ від отруйних газів і випарів, які при контакті можуть викликати подразнення очей та шкіри.

 

Борода та інше волосся на лиці порушують герметичність прилягання маски. Маска обов'язково повинна герметично прилягати до обличчя.

 

Фільтр респіратора повинен бути закручений до упору. 
Ні в якому разі не використовуйте прострочені або використані фільтри.
Фільтр повинен бути терміново замінений при ускладненні дихання або якщо ви почали відчувати запах.

Additional information
Brand FairPlay
Season Spring / Summer
Color Black
Fit Comfort
Size S
Costomer Reviews
costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

Add a review