Надміцна термосмола Top Pro 200° НОВОЇ ФОРМУЛИ 1:1 (0,4 кг - 1,8 кг) Артикул: AC011

540 грн.

Термозахисна хітова смола RESIN PRO (Італія) з антиподряпин-властивостями. НОВА ФОРМУЛА, випущена у квітні 2021 року: тепер пропорція простіша, 1:1.

Очікується
Опис

Найновіша смола RESIN PRO (Італія), випущена восени 2020 року. Формулу було оновлено у квітні 2021, тепер пропорція ще зручніша - 1:1. Глянець і порізостійкість було покращено, тепер на смолі лишається ще менше пошкоджень. Розроблена з використанням найсучасніших технік та побажань — витримує температуру до 200° і має додатковий захист від подряпин. 

 

Не липка — порівняйте з термосмолами інших виробників і переконайтеся самі. Головне, ідеально дотриматися пропорції і замішувати мінімум 50 грам за раз.

 

У термосмоли нової формули компонент А має жовтий відтінок - не лякайтеся, це нормально. Коли ви додасте компонент Б, смола почне прозорішати і остаточно стане абсолютно прозорою після повної полімеризації. 

 

Увага! Цю смолу не полірують, оскільки саме її еластичність забезпечує стійкість до подряпин. Також заливку з Top Pro слід зробити впродовж перших 15 хвилин від моменту замішування. Горілку чи фен застосовувати лише одразу після заливки або не пізніше 20-30 хвилин з моменту замішування на відстані 15-20 см. 

 

Детальніші характеристики Top Pro:

• навантаження в 175° витримує до двох годин, а 200° — до кількадесят хвилин.

• витримує заливку від 0,1 до 0,5 см.

• в’язкість: 25°С Па: A: 0,6-1,0 B-0,2-1,2.

• розряд міцності —Shore D 80-85.

 

Загальні технічні характеристики:

• рекомендована вологість повітря — не більше 60%, рекомендована температура — 22-25°.

• Час повного затвердіння за дотримання рекомендованого температурного режиму — 12 годин. Часткового — 3 години. Також він залежить від температури повітря (швидше, якщо гаряче, повільніше, якщо холодно) та товщини заливки.

• Перевірки на термостійкість та стійкість від подряпин варто влаштовувати лише за 72 години, оскільки в перші доби смола накопичує свою стійкість.

 

Корисні зауваження, які прочитають не всі, але які дійсно корисні:

 

• Якщо надто холодно, смола може “замерзнути” і покаламутнішати. Якщо працюєте в холоді, потримайте пляшку з компонентом А у 50°-ній воді впродовж 20-30 хвилин, поки рідина не стане прозорою. Якщо ж тара велика (від 3 кг), то на прогрівання у воді знадобиться трохи більше часу. Тари 8+ кг доведеться тримати годину-півтори.

 

• Смолу не можна виливати на вологу поверхню; не можна й додавати в неї барвники на водній основі.

 

• Не замішуйте одразу кілька кілограм смоли без використання спецзасобів для замішування, аби смола не перегрілася та не закипіла. Вона може закипіти, якщо ігнорувати співвідношення об’єму та площі ємності, в якій знаходиться замішана смола. Наприклад, 1 літру смоляної суміші стане погано в ємності 10х10х10 см  вже за 5-10 хвилин: почнеться кипіння. Проте якщо той же об’єм смоли вилити на поверхню площею 10 кв. метрів, смола поводитиметься правильно і застигне впродовж стандартних 24 годин без жодних проблем.

 

Інші документи та детальніші інструкції:

 

Технічний паспорт

Паспорт безпеки компоненту А

Паспорт безпеки компоненту B

 

Під час роботи використовуйте захисні окуляри, респіратор, рукавички, комбінезон або інший захисний одяг.

 

У разі потрапляння в очі негайно промити холодною водою протягом 15 хвилин і негайно звернутися до лікаря.

 

Зберігайте матеріал у сухому прохолодному місці в щільно закритій посудині при температурі 15-30 С.

 

Захищати від сонячного світла та тепла. Тримати подалі від дітей.

 

 

Additional information
Brand FairPlay
Season Spring / Summer
Color Black
Fit Comfort
Size S
Costomer Reviews
costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

costomer-img

admin

September 13, 2017

24/7 helpdesk is also available. I Love it!

Add a review